Sahibinden Günlük Kiralık Daire

Kiralama yaparken aracılar ya da belirsiz kişiler yerine sahibinden günlük kiralık daire kiralamayı tercih edin. Zira son dönemlerde 1-2 daire tutup, yasadışı ve vergi mükellefiyeti dahi olmayan kişiler günlük kiralık daire – ev kiralaması yapmaktadır. Bakırköy günlük kiralık deyince Sweet Home İstanbul akla ilk gelen firmadır.Sahibinden günlük kiralık daire tutarken en çok dikkat etmeniz gereken mesele ”güven”dir. Zira konaklayacağınız evde kendi evinizdeymiş gibi güvende hissedebilmek sizin ve aile ya da arkadaşlarınız için birinci derecede önemlidir. Bilmediğiniz ya da yabancısı olduğunuz bir lokasyonda konaklarken içiniz son derece rahat etmek zorundadır.

sahibinden-günlük-kiralık-daire

Maalesef ülkemizde son yıllarda birçok insan ”kaçak” ya da ”kayıtsız” çalışan, vergi levhası ya da ofisi bile bulunmayan belirsiz kişilerden ev kiralayarak maddi-manevi birçok sıkıntı yaşamış durumda. İsterseniz gönül rahatlığıyla bizden kiralama yapabilirsiniz ama şayet başka bir yer tercih edecekseniz de öncelikle kiralama yaptığınız kişinin bir sabit telefonu, muhatap bulabileceğiniz bir ofisi var mı diye mutlaka sorgulayın. Yaşayabileceğiniz herhangi bir sıkıntı ya da problemde karşınızda bir muhatap bulamayarak mağdur olmayın. Sweet Home İstanbul olarak biz bir aile şirketiyiz. Binalarımızdan birinin altında ofisimiz, sabit ofis telefonumuz bulunmakta ve vergi mükellefiyiz. Evlerimizde konakladığınız süre içerisinde bizlere 7 gün 24 saat boyunca sürekli ulaşabilirsiniz. Ayrıca uzun yıllardır aynı adreste hizmet veriyor olmamız da,siz değerli misafirlerimiz için bir başka güven verici durumdur.

Sahibinden Günlük Kiralık Daire Avantajları

Konaklama için otel vb yerlere alternatif olarak günlük kiralık daire tercih etmeniz durumunda, en önemli avantaj,fiyat avantajı olacaktır. Şöyle ki otel vb yerlerde konaklama yapmanız durumunda kişi başı ödeme yaparsınız. Yani bir otel odası kiralayıp orada 2-3 kişi kalamazsınız, kalmayı bırakın bir arkadaşınız bile sizi odanızda ziyarete gelemez. Oda da kalacak kişi sayısı kadar ödeme yapmanız istenir. Ancak konaklama için günlük kiralık daire tercih etmeniz durumunda kişi başı değil, komple daire için ödeme yaparsınız. Evin büyüklüğüne göre 3-4 hatta 2+1 günlük kiralık daire kiralamanız halinde 5-6 kişiye kadar konaklama yapabilirsiniz.Bu da size çok büyük bir fiyat avantajı sunar. Kişi başı ödeme için bir hesaplama yaptığınızda çok komik rakamlar bulursunuz. Mesela Sweet Home İstanbul da günlük kiralık 2+1 daire fiyatı hafta içi 150 ₺ dir. Bu 2+1 günlük kiralık daire de 6 hatta 8 kişiye kadar kalabilirsiniz. Bu da kişi başı 18-25 lira gibi çok ucuz rakamlara denk gelir. Fakat aynı sayıda bir otelde konaklama yapmanız durumunda 5-6 katı daha fazla ödeme yapmak zorunda kalırsınız.

Konaklama için Sahibinden günlük kiralık daire tuttuğunuzda, konaklama yaptığınız müddet boyunca,eş,dost,akraba ya da arkadaşlarınız sizi ziyarete gelebilir ve hatta dilerseniz sizinle beraber konaklayabilirler.Bu ekstra kişiler için ek bir ücret ödemeniz gerekmez, Çünkü günlük kiralık daire tuttuğunuzda kişi başı değil komple ev için ödeme yaparsınız ve konakladığınız süre içerisinde kaldığınız daire sizin kendi eviniz gibidir. Ancak bir otelde kalmanız durumunda, misafirinizin sizin odanıza çıkmasına kesinlikle izin verilmez ya da sizi zor durumda bırakabilecek gereksiz soru ve sorunlarla karşı karşıya kalırsınız.

Günlük kiralık konaklama yaptığınızda, evlerimizde bulunan mutfaklarda kendi yemeğinizi yapabilme rahatlığınızda bulunur. Evlerimizin yakınında bulunan süpermarket, bakkal,manav ya da alışveriş merkezlerinden alışverişinizi yaparak, malzemelerinizi buzdolabında muhafaza edip, ihtiyaç duyabileceğiniz mutfak malzemelerini kullanarak istediğiniz yemeği pişirebilir, kendinize lezzetli bir ziyafet çekebilirsiniz. Ya da kendinize güzel bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Bakırköy’de bulunan günlük kiralık dairelerimizin tamamında ihtiyacınız olan tüm ev ihtiyaçları bulunmaktadır. Tencere, tava, çatal, kaşık, bıçak, tabak vb tüm ihtiyaç malzemeleri dairelerimizde mevcuttur.

Bunların haricinde daireler oteller gibi tek oda içinde sıkışmış, yaşam olanı olmayan yerler değildir. Çoğu otel odası 10-15 m2 gibi küçük bir alanda bir yatak ve 1 TV den ibarettir. Ancak eşyalı günlük kiralık daire seçeneğinde ise, aynı evinizde olduğu gibi bir yaşam alanı mevcuttur. Yatak odanız ayrı, salonunuz ayrıdır. Kendinizi gerçekten de evinizde gibi hissedersiniz.

sahibinden günlük kiralık daire
Sahibinden günlük kiralık daire seçeneklerimizin tamamı merkezi konumda olup, Bakırköy meydana, Carousel ve Capacity alışveriş merkezlerine, Ataköy Marina’ya, Bakırköy Deniz Otobüsü İskelesi’ne, Bakırköy Yeraltı Çarşısı’na, Bakırköy Otobüs Duraklarına, Bakırköy – Taksim Dolmuş Durağı’na, Bakırköy Tren İstasyonu’na, Dünya Göz Hastanesi’ne, Acıbadem Hastanesi’ne yürüme mesafesindedir.

İletişim Formu

14 + 10 =

Sahibinden Günlük Kiralık Daire

Bakırköy sahibinden günlük kiralık daire için lütfen tarafımızla iletişime geçin.Telefonlarımızdan bize 7 gün 24 saat ulaşabilir,ya da yandaki formu doldurup bize göndererek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.Lütfen rezervasyon ya da her türlü soru,öneri veya görüşleriniz için bizimle iletişime geçin.

Adres: Cevizlik Mah. İmren Sokak No:4
Bakırköy, İstanbul 34142

Telefon: 0212 583 87 72 – 0549 34 34 010

www.sweethomeistanbul.com

www.sweethomeistanbul.org

Sweet Home İstanbul

Sweet Home İstanbul

Cevizlik Mh. İmren Sk. No:4

Bakırköy / İstanbul , 34142

Pin It on Pinterest

Share This