Günlük Kiralık Evler

Sweet Home İstanbul 2009 yılında Bakırköy günlük kiralık evler sektöründe hizmet vermeye başlamış bir aile şirketidir. Sektörün en eski,öncü ve güvenilir firmalarından birisidir. Daha önce dağınık,amatör ve kayıtdışı olarak sürdürülen sektörde bir ilki gerçekleştirerek, Bakırköy’de komple binası,resmi ofisi ve profesyonel işletmesi ile ilk günden bu yana örnek teşkil etmiştir. Geçen yıllar içersinde sektörün daha güvenilir hale gelmesi için öncülük etmiştir.

günlük kiralık evler
BAKIRKÖY GÜNLÜK KİRALIK EVLER
Bakırköy meydana yürüme mesafesinde.
günlük kiralık evler bakırköy
BANYO
Her dairede komple fayans,duşakabinli banyolar.
günlük kiralık evler
İSTANBUL GÜNLÜK KİRALIK EVLER
İstanbul konaklama için alternatif.
günlük kiralık evler mutfak
MUTFAK
Her dairede hazır Amerikan Mutfak ile kendi yemeğini yapabilme rahatlığı.
günlük kiralık daireler
GÜNLÜK KİRALIK EVLER BAKIRKÖY
Bakırköy sahile,Ataköy Marina’ya yürüme mesafesinde.
YATAK ODASI
Her dairede çift kişilik yatak ile yatak odası.

Günlük Kiralık Evler

Günlük kiralık evler seçeneklerimizin tamamı sizler için özel olarak dizayn edilmiş ve konforuna özen gösterilmiştir. Oturma gruplarından LCD ya da LED televizyona, mutfak eşyalarından banyo ihtiyaçlarınıza kadar bir çok yardımcı malzemeninde bulunduğu günlük evlerde rahat bir süre geçireceğinizden hiçbir kaygınız olmasın. Günlük kiralık evlerimiz Bakırköy’ün en işlek ve en yoğun yerlerinde bulunmanın yanı sıra birçok kurum veya merkeze yakın olmasının kolaylıklarından da faydalanabileceksiniz.

Günlük evler ekonomik olarakta daha hesaplıdır. Şöyleki 3-4 kişilik bir arkadaş grubu ile ya da ailenizle birlikte konaklamalı olarak bir seyahat yaptığınız zaman, konaklama için otel veya benzeri bir konaklama tesisi seçerseniz, kişi başı ödeme yaparsınız. Ancak günlük evler de durum farklıdır. Günlük ev kiralamanız halinde kişi başı değil, komple daire için kiralama bedeli ödersiniz. Özellikle 2+1 eşyalı günlük kiralık ev kiralamanız durumunda 5-6 kişiye kadar bile konaklama yapabilirsiniz. Bu da sizin için oldukça ekonomik ve bütçe dostu bir konaklama olur.

Sweet Home İstanbul bu noktadan yola çıkarak ve yıllardır yurt dışında uygulanmakta olan sistemi baz alarak kurulmuş resmi bir işletmedir. Güleryüzlü ve kaliteli hizmetimiz sayesinde, yıllar boyunca yurt dışından ve şehir dışından, tüm İstanbul ziyaretlerinde daima bizi tercih eden birçok devamlı misafirimiz bulunmaktadır. Sizleri de kısa ya da uzun dönem İstanbul ziyaretlerinizde Günlük Kiralık Evlerimizde konaklamanız için davet ediyoruz. Kendinizi evinizde hissederek, hesaplı ve kaliteli bir konaklama için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

Sweet Home İstanbul - Günlük Kiralık Ev Bakırköy İletişim Bilgileri

Sweet Home İstanbul

Cevizlik Mah. İmren Sok. No:4 Bakırköy / İstanbul

Adres

Cevizlik Mah. İmren Sok. No:4 Bakırköy / İstanbul

Telefon

Pin It on Pinterest

Share This