Günlük Kiralık Daireler

günlük kiralık daireler

İsteğiniz üzere dilediğiniz mekanımızda dilediğiniz tür günlük kiralık daireler bulabilir,dilediğiniz kadar rezerve edebilirsiniz, günlük kiralık daireler potansiyelimizin bir çok müşterilierimize cevap verebildiği gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz donanıma sahiptirler.

Günlük kiralık evler seçeneklerimizin bir çoğu sizler için özel olarak dizayn edilmiş ve konforuna özen gösterilmiştir. Oturma gruplarından televizyona,mutfak eşyalarından banyo ihtiyaçlarınıza kadar bir çok yardımcı malzemeninde bulunduğu günlük dairelerde rahat bir süre geçireceğinizden hiçbir kaygınız olmalsın. Günlük kiralık daireler Bakırköy’ün en işlek ve en yoğun yerlerinde bulunmanın yanı sıra birçok kurum veya merkeze yakın olmasının kolaylıklarından da faydalanabileceksiniz.

İstanbul semt ve bölgelerinde günlük kiralık daireler tamamen sizin konforunuz, rahatlığınız düşünülerek hazırlanmış eşyalı evlerdir. Bakırköy ve civar semtlerinde günlük kiralık daire ihtiyaçlarınızı karşılamak konusunda büyük hassasiyet gösteren bir firma haline gelmiş durumdayız. Uygun fiyat politikamızla siz değerli müşterilerimize daha kaliteli konaklama süreci sağlamak misyonumuzdur. Günlük kiralık dairelerimiz alışveriş merkezlerine ve kalabalık ortamlara, cafelere,restoranlara yakın olması bu konuda artı sağlamaktadır. Metro, tren istasyonu, alışveriş merkezleri, deniz otobüsleri gibi bir çok ihtiyaç duyulan kuruluşlar veya mekanlar tamamıyla bulunduğumuz yere yakındır.

Günlük Kiralık Daireler – Kimler Tercih Ediyor ?

Kısa süreli seyahat edenler veya iş seyahatlerine çıkanlar, tatil yapmak isteyen tatilciler gibi kısa sürekli konaklama ihtiyacı olanlar günlük kiralık daireler tercih ediyorlar. Dolayısıyla günlük kiralık daire pazarında büyük rekabetin rol oynadığını tahmin etmek hiçte zor olmuyor. Günlük kiralık daireler her ilde her ilçede ve semtte kurumsal firmalar olarak karşımıza çıkabilirler. Bir çok kiralık daire konusunda danışmanlık yapan kurumsal firmalarla karşılaşmamızda zor olmuyor. Özellikle İstanbul gibi mega kent olan şehirlerimizde günlük kiralık daire sektörü oldukça ilerleyen iş sektörleri arasında gelmektedir.

İstanbul Günlük Kiralık Daireler

Örnek verecek olursak bir gümüş dağıtım firmasının pazarlama / dağıtım personellerinin il il, ülke ülke gezdiklerini biliyoruz. Buna nazaran bu sektördeki insanların günlük kiralık dairelere ihtiyacı olduğunuda söyleyebiliriz. Otel, motel yada pansiyon gibi yerlerde rahat edemeyen sektör insanları bu tarz dairelere oldukça fazla ihtiyaç duyarlar.

Daireler tamamen bir ev ortamını aratmayacak biçimde dizayn edilir ve bireysel ikamet ettiğimiz kendi dairelerimizden ayırt edemeyeceğimiz rahatlığı bize sağlayabilir. Günlük daireler, oturma odasından tutun da salona, yatak odasından tutun tuvalet ve banyosuna kadar sürekli ikamet edilen bir daire niteliğindedir.

Günlük Kiralık Ev de Ne Gibi İmkanlar Var ?

Daha önce de belirttiğimiz gibi evlerde tüm olanaklar siz değerli müşterilerimiz için sağlanmaya çalışılıyor. Banyo ihtiyaçlarınızdan tutun ev döşemeleri salon, mutfak gibi tüm alanlarınızda ki eşyalarınız günlük kiralık daireler içerisinde mevcuttur. Sizin yapmanız gereken tek şey evinizde rahatınıza bakmak ve ihtiyaç duyduğunuzda bize danışmanız. Günlük kiralık ev piyasasında Bakırköy civarında bu sektörde en iyisi olduğumuzu düşünüyor ve sizleri en kısa sürede ihtiyacınız dahilinde bekliyoruz.

Sweet Home İstanbul - Günlük Kiralık Ev Bakırköy İletişim Bilgileri

Sweet Home İstanbul

Cevizlik Mah. İmren Sok. No:4 Bakırköy / İstanbul

Adres

Cevizlik Mah. İmren Sok. No:4 Bakırköy / İstanbul

Telefon

Günlük Kiralık Daireler – Sweet Home İstanbul – Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

Pin It on Pinterest

Share This