Bakırköy Günlük Kiralık Daire

Sweet Home İstanbul Bakırköy günlük kiralık daire sektörünün en eski,öncü ve güvenilir firmalarından birisi olup 2009’dan bu yana sizlere Bakırköy’de hizmet vermektedir.

Bakırköy Günlük Kiralık Daire

 

 

Bakırköy günlük kiralık daire seçeneklerimizin tamamı Bakırköy Meydana ve Bakırköy Sahile yürüme mesafesindedir.

 

 

Sweet Home İstanbul

 

 

 

Günlük Kiralık sektörünün en eski, öncü ve güvenilir firmalarından olan Sweet Home İstanbul 2009’dan bu yana sizlere hizmet veren bir aile şirketidir.

 

 

 

Bir Aile Firması

Bakırköy günlük kiralık daire sektörünün öncü ve güvenilir firması olan Sweet Home İstanbul bir aile firmasıdır. Dolayısıyla misafirlerimizi,ailemizi ziyarete gelen tanıdıklarımız gibi ağırlamak ve sizleri kendi evinizde hissettirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Güvenilir

Firmamız vergi mükellefi olup,her zaman ulaşıp muhatap bulabileceğiniz sabit ofis telefonumuz ve ofisimiz mevcuttur. Bakırköy günlük kiralık daire seçeneklerimizde güvenle konaklayabilir ve kendi evinizdeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Müşteri Odaklı

Günlük kiralık evlerimizde konakladığınız süre içerisinde memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.Kendinizi evinizin rahatlığında hissedebilmeniz ve mutlu,memnun bir konaklama tecrübesi yaşamanız için elimizden geleni yapıyoruz.

7&24 Destek - Hizmet

Evlerimizde misafir olduğunuz süre içerisinde bize her türlü soru,sorun,istek ve ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Evlerle ilgili herhangi bir teknik desteğe ihtiyaç duymanız durumunda yine en kısa sürede yardımınıza koşuyor olacağız.

Biz Kimiz?
Sweet Home İstanbul 2009 yılında Bakırköy günlük kiralık daire sektöründe hizmet vermeye başlamış bir aile şirketidir. Sektörün en eski,öncü ve güvenilir firmalarından birisidir. Daha önce dağınık,amatör ve kayıtdışı olarak sürdürülen sektörde bir ilki gerçekleştirerek, Bakırköy’de komple binası,resmi ofisi ve profesyonel işletmesi ile ilk günden bu yana örnek teşkil etmiştir. Geçen yıllar içersinde sektörün daha güvenilir hale gelmesi için öncülük etmiştir.

  • Müşteri Memnuniyeti 100%
  • Güleryüzlü Hizmet 100%
  • Hizmet Kalitesi 100%
  • Güvenli Konaklama 100%

Sweet Home İstanbul

Sektörün en eski,en güvenilir ve öncü firmalarından olan Sweet Home İstanbul sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar.

R

Konforlu Konaklama

Kendinizi evinizde hissedin.
R

Kaliteli Hizmet

7/24 Hizmetinizdeyiz.
R

Uygun Fiyat

Kişi başı değil,daire için ödeyin.
bakırköy günlük kiralık daire
bakırköy günlük kiralık daire

Bakırköy Günlük Kiralık Daire İletişim Formu

15 + 1 =

Sweet Home İstanbul İletişim Bilgileri

Sweet Home İstanbul

Adres

Cevizlik Mah. İmren Sok. No:4 Bakırköy / İstanbul

Telefon

Ofis : 02125838772 Cep : 05493434010

Pin It on Pinterest

Share This